Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 06.12.2019, 01:32

Група №9 "Барвінок "

«Дитинство – найважливіший період людського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. І від того, яке буде дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки,що ввійшло в її розум і серце з навколишнього світу – від цього значною мірою залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк.»

«Роки дитинства –це перш за все виховання серця.

Виховання – це не поєднання заходів і прийомів, а мудре спілкування дорослого із живою душею дитини»

В.О.Сухомлинський

Група №9  «Барвінок»

Вихователі:

Синчук Інна Григорівна

Романюк Олена Йосипівна

Помічник вихователя:

Кармазіна Антоніна Борисівна

«Природа хоче, щоб діти були дітьми, перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітях»

Жан-Жак Руссо

Наша група «Барвінок»  - маленька країна дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя.

Проблемне питання над яким працюють педагоги:

« Соціально-моральний розвиток  дітей на основі педагогічної спадщини  В.О.Сухомлинського.»

Ми піклуємося про те, щоб дитсадок став для вихованців другою рідною домівкою: затишною, привабливою, цікавою.

Намагаємось створити для дітей позитивний мікроклімат в групі. Адже від цього залежить гарне самопочуття дитини, її бажання кожного ранку із задоволенням та радістю поспішати до дитячого садочка.

З повагою та любов’ю ставимося до кожної дитини, дбаємо про те, щоб діти отримували хороші знання і цікаві враження, зростали здоровими, радісними.

Наш девіз:                     Дитина – це не глечик,

Який потрібно наповнити,

А факел, який треба запалити,

А для цього потрібно самому горіти!

Наші радісні та щасливі хвилинки у дитсадку