Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 14.07.2020, 08:20

ДНЗ №5 "Вишенька"

Меню сайту
Наше опитування
Чи задоволені Ви рівнем та якістю дошкільного виховання/навчання Вашої дитини в нашому садочку?
Всього відповідей: 14
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

На допомогу педагогам

В квітні 2019 року проходив фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди всесвітнього Дня здоров’я. На протязі всього тижня з дітьми було проведено різноманітні заходи: бесіди з пропаганди активного способу життя як одного із чинників гармонійного розвитку людини; показ презентації « Рух – це життя», та цікаві види і форми ранкової гімнастики.

Фестиваль подарував всім чудовий настрій та спонукав дітей до здорового способу життя та активного відпочинку.

Найголовнішим завданням ДНЗ є залучення дошкільнят до спортивно-масових заходів, що позитивно впливає на зацікавленість вихованців у систематичних заняттях фізичною культурою та спортом.

 

Згідно річного плану 21.02.2019 року в ДНЗ № 5 була проведена педрада на тему: "Створення безпечних умов для всебічного розвитку особистості дитини".

Всі вихователі на педраду підготували та представили посібники по безпеці життєдіяльності, виготовлені своїми руками та посібники з дидактичними іграми для всіх вікових групп.

Під час обговорення питання по безпеці життєдіяльності педагоги обмінювалися досвідом та надавали поради для дій в різних життєвих ситуаціях

11.04. 2019р. в ДНЗ № 5 відбулося методичне обєднання вихователів середніх груп м. Хмільника на тему «Образотворче мистецтво – джерело пізнавального розвитку дошкільників». На якому обговорювалося, що існує багато технік нетрадиційного малювання, їх незвичайність полягає в тому, що вони дозволяють дітям швидко досягти бажаного результату. Це кляксография, малювання пальчиками, малювання долонькою, поролонові малюнки, метод ниткографіі, малювання на мокрому папері.

Педагог Струтинська Н.О. провела з усіма присутніми майстер-клас з ознайомлення з новою технікою малювання – ембру. Учасники методичного об’єднання брали активну участь у створенні малюнків та отримали велике задоволення від цього процесу.

Кожна з цих технік - це маленька гра. Їх використання дозволяє дітям відчувати себе розкутішими, сміливішими, безпосередніми, розвиває уяву, дає повну свободу для самовираження.

   

 

10.04. 2019р. в ДНЗ № 5 відбулося методобєднання вихователів старших груп. Тематика його була такою: «Від екології рідної природи – до екології дитячої душі». Засідання пройшло в дружній і теплій атмосфері, кожний хотів висловити свою думку, адже тема цікава та близька для кожного педагога. Методоб’єднання закінчилося розглядом цікавих лепбуків та посібників. Усі присутні отримали багато позитивних вражень.

 
 
 
 
28 березня 2019 року відбулося відкрите заняття
"У царстві музики". Діти середньої групи № 10 "Соняшник" приймали активну участь у всіх видах музичної діяльності,
виконували пісні, танцювали таночки та грали в оркестрі на музичних інструментах.
Всі учасники отримали багато яскравих вражень та позитивних емоцій.

21.03.2019р. в ДНЗ № 5 відбувся «Фестиваль творчої майстерності». Педагоги, що атестуються продемонстрували перед колегами свої методичні напрацювання, педагогічні знахідки, показали зростання своєї педагогічної майстерності. Також визначили результативність застосованих форм, прийомів методів роботи в своїй педагогічній діяльності, оцінили власні досягнення. Проведення такого заходу допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії педагога,систематизувати надбання щоденної клопіткої праці, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.

 

 

      

 

28 .11.2018р. відбулася педрада на тему "Оптимізація рухового режиму в ДНЗ". рухова активність дітей дошкільного віку є природною біологічною потребою, ступінь задоволення якої багато в чому визначає подальший структурнй і функціональний розвиток дитячого організму. Тому значне місце у режимі ДНЗ відведене руховому режиму, який є основою фізичного виховання дошкільників.

 

 

 

 

15 лютого 2018 року в ДНЗ №5 відбулося методичне обєднання вихователів дітей середнього дошкільного віку міста Хмільника на тему «Соціально-моральне виховання дошкільників під час образотворчої діяльності».

На методичному обєднанні була прочитана доповідь в якій зазначалось, що зображувальна діяльність відіграє велике значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення в дитини формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Під час зображувальної діяльності дитина має можливість доступними засобами виразити свій емоційний стан, своє ставлення до навколишнього світу, вчиться самостійно створювати прекрасне, помічати його в повсякденному житті, у творах мистецтва.

Також, відбувся аукціон педагогічних ідей під час якого вихователі висловлювали своє бачення щодо проведення сучасних інтегрованих занять із зображувальної діяльності в закладі та виставка спільних робіт батьків і дітей на тему : «Казка вчить добра і правди».

Кращі зразки народного та авторського мистецтва допомагають виховувати почуття національної гідності, сприяють збереженню народних звичаїв, промислів, викликають інтерес до мистецьких творів, пробуджують власні творчі зусилля. Педагоги зробили висновок, що необхідно залучати дошкільнят до витоків духовності, використовуючи український фольклор та народно-вжиткове мистецтво.

   

 

Город на підвіконні в дитячому закладі сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення дітей про рослини як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці.

Дошкільнята з задоволенням майстрували з педагогами композиції, сіяли насіння, висаджували коренеплоди, поливали та з нетерпінням чекали перших сходів.

Неординарні зелені куточки природи стали чудовою прекрасою інтерєру групи,подарували дітям багато радості та нове захоплення.

 

 

Сюжетно-рольові ігри, які використовуються в закладі дозволяють розвивати творчі здібності дітей, їх фантазію і майстерність, вчать вживатися в образ того чи іншого персонажа, грати певну роль.

Створення предметно-розвивального середовища для сюжетно-рольових ігор є актуальне й дуже важливе завдання, яке стоїть перед педагогами нашого дошкільного закладу.

06.02.2018 р. огляд-конкурс на краще предметно-розвивальне середовище з використанням сюжетно-рольвих ігор ще раз продемонстрував, які неординарні, ініціативні, креативні особистості працюють , наскільки творчо і відповідально підходять наші вихователі для формування ігрового середовища у закладі.

У зв'язку з переходом України до ринку зараз значно підвищуються вимоги до рівня економічної грамотності не тільки дорослих, а й дітей. Основною метою економіки для малюків є формування навичок та умінь раціонального використання та інтересу до матеріальних цінностей, розвиток економічного мислення, спонукання до ділової активності, ознайомлення з сучасними ринковими відносинами.

25 січня 2018 р. в дошкільному навчальному закладі відбулося методичне вихователів старшого дошкільного віку м. Хмільника з економічного виховання. Педагоги під час диспуту «Чи важливе економічне виховання в сім’ї» обговорювали методи і форми роботи, які будуть сприяти осмисленню дітьми рис характеру, пов'язаних з економікою: бережливість, ощадливість, працьовитість, чесність, формуванню уявлення про потреби сім'ї: розуміти відмінність між словами "хочу" та "треба".

Вихователі прийшли до спільної думки про те, що набуття та збагачення первинного економічного досвіду не лише забезпечить дошкільникам опанування елементарними економічними знаннями,готовність до адекватних ситуацій дій, формування базових якостей, але й стане підґрунтям для подальшого самостійного збагачення власного економічного досвіду.

 

 

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright YeStudio © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz