Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 06.12.2019, 00:41

Чи задоволені Ви рівнем та якістю дошкільного виховання/навчання Вашої дитини в нашому садочку?

Співпраця з батьками

12 квітня 2019року в ДНЗ №5 відбувся чудовий майстер – клас з виготовлення свічок, який провів Тарасюк Б.М. Хочемо подякувати за теплу і затишну атмосферу у якій ми отримали можливість зробити таку красу своїми руками. Надзвичайно приємно перенестись з буденних клопотів в атмосферу давніх традицій, де ми опанували техніку виготовлення свічок і мали змогу перевірити свої творчі здібності. Бажаємо Богдану Миколайовичу надалі такого ж натхнення та самовіддачі у роботі, щиро Вам вдячні.

22 січня 2019 року в ДНЗ №5 у навчальній групі №3 вихователем Охріменко Оленою Сергіївною було проведено тренінг з батьками вихованців за темою "Іграшка в житті дитини".

В рамках тренінгу були розглянуті наступні питання:

• Знайомство. Батьки вихованців розповідали про своїх дітей та їх вподобання серед іграшок;
  • Доповідь вихователя за темою тренінга;
  • Практична вправа з батьками. Відбір іграшок за визначеними критеріями добору;
  • Практична вправа з батьками. Відбір за ознаками корисних та шкідливих іграшок;
  • На завершення під керівництвом вихователя Олени Сергіївни батькам випала чудова нагода виготовити своїми руками іграшки із екологічно чистих, підручних матеріалів.

Зазначений захід відбувся у теплій, дружній можна навіть сказати сімейній атмосфері. Окрім батьків у зазначеному заході прийняли участь керівництво закладу та колеги-вихователі. Усі учасники тренінгу залишились задоволені, а батьки вирушили по домівках із подарунками для своєї малечі.

В дошкільному закладі педагоги прищеплюють повагу малюків до старшого покоління. Це дуже важливо для правильного виховання людини та її подальшого життя в суспільстві. Адже без шанобливого ставлення до старшого покоління не можна говорити про високу культуру людей.

З цією метою 16 лютого відбулася розвага яка сприяла розширенню знань дітей про дорогих людей — маму, тата, бабусь і дідусів, під час якої у дошкільнят прищеплювалось почуття милосердя, уважність до старших людей, виховувалось доброзичливе ставлення до людей похилого віку.

27 жовтня 2017 року відбулась виставка поробок з природнього та покидькового матеріалу. Батьки разом з виховавнцями прийняли активну участь та продемонстрували свою майстерність

13 жовтня 2017 року в ДНЗ № 5 проводилась акція «Збережемо природу заради майбутнього» по збору макулатури, з метою покращення екологічного становища довкілля та виховання у дітей - працьовитості, чуйності, культури поведінки, любові до рідної землі.

ДЯКУЄМО, нашим дітям та батькам за активну участь у акції.

Здавши папір на переробку - Ви допоможете зберегти ліси - зелені легені нашої планети!